| Angelooooo a întrebat:

Ce salarii au medicii militari? Banuiesc că la fel ca cei civili (va rog să scrieți doar in cunoştință)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Medicii militari au solde (nu salarii). Solda este mai mare ca in viata civila si au in plus sporuri si norme. https://bit.ly/3IvMsWB Sunt multe care nu sunt scrise acolo.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stii ce-i interesant? Dau raspunsuri despre armata indivizii care n-au mancat in viata lor concentrate si nu stiu ce-s alea. Vai si amar!

| Violleta2022 a răspuns:

Un medic militar are salariu mult mai mare, din cauza periculozitatii muncii. Este arhicunoscut ca salariile ofiterilor militari sunt mari, iar ca medic in armata, salariul ala poate sa fie si dublu fata de al unui medic civil.

| sierra1 a răspuns:

Nope - eroare! la militauri, mai intervin niște chestii care nu-s valabile la civili. Iar civilii au componentre de salariu ce nu li se aplică militaurilor

| sierra1 a răspuns:

"care n-au mancat in viata lor concentrate"?!?!

yummy, recomadăm cu călură:

https://www.zootehnice.ro/126-concentrate-pasari

| Brizbriz a răspuns:

Nu sunt deloc la fel
sunt diferite
un medic militar nu o sa ia cat ia un doctor plastician care mareste sani si umple moaca babelor cu botox, in vecii vecilor, AMIN!

| NunuNini a răspuns:

Banuiesti... gresit.
Eu stiu ceva da nu pot vorbi. Vezi ce spune Salontanul.