| anonim_4396 a întrebat:

Ce salariu are un asistent de farmacie? Asistent, nu farmacist...

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minimul pe economie și cu trecerea timpului și a principalului poate ajunge și la 1500 ron.
Pa, pa.

| tyana a răspuns:

Nu foarte mult desi am cunoscut cati-va care au spus ca au salarii de 1800 roni. Apoi farmacistul(cel cu studii superioare) mi-a spus ca asta e imposibil. Cel mai bine e sa intrebi un sef de farmacie sau cineva care se ocupa de angajarea personalului in farmacie.

| scarly86 a răspuns:

Un asistent ia cel mult 1200-1300ron, in functie de experienta si locul de munca ales.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt asisitent de farmacie si am 1500, dar am colege care ajung si la 2000 ron, depinde de vechime.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

670 net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, in jur de 1200 ron, dar depinde de experienta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1200 lei

| Petru_Ovidiu_1982 a răspuns:

Pai eu am 1500 ron + 20 de bonuri si mi se pare putin......va rog sa nu va mai dati cu parerea aiurea, spuneti ce stiti exact nu ce ati auzit, multumesc.