| Mirceadumb a întrebat:

Ce salariu au inginerii de pe nava? mecanicii? dar seful mecanic? in marina comerciala.

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Aici ar trebui formulata altfel intrebarea deoarece lipsesc: domeniul (privat sau public), tara (România sau strainatate), calificarea (deținută deja sau in curs de obtinere), vechimea (cu sau fara), varsta etc. Astea cred că te-ar ajuta si pe tine sa-ti faci o idee, dar si pe cel care raspunde. Numai bine!

| Diavolcata a răspuns:

Primul salariu al unui ofiţer de marină comercială se situeaza între 1.500 şi 2.000 de dolari pe lună, iar o carieră în domeniul maritim "este stabilă, creşte natural şi oferă pe parcurs alternative de a avansa si citeste MAI ALES http://www.manager.ro/......54603.html Succes!