| Razvy197 a întrebat:

Ce vreti sa devenitii cand o sa fiti mari?

32 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Din pacate deja sunt mare si sunt inginera dar acum mi-ar fi placut sa fi fost politician sau analist politic Hi Hi Hi

| EUSIATIT a răspuns:

Dragul meu prieten ai raspunsuri super laaceasta intrebare toata lumea vrea pshiholog ce vom face cu atitia sa ne consilieze,,, eu o sa raspund la ce ai intrebat. m am facut mare am facut si pe altii [copii mari] deci sunt pensionara pe bune. cred ca esti multumit de rasp ok o seara bine iti doresc

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Neaparat Psiholog happy

nony
| nony a răspuns:

Vreau sa devin bogatwinking

| inna a răspuns:

Avocatwinking.

| Elly4all a răspuns:

Medic veterinar.

| Psihoyounger a răspuns:

Prof de geogra sau psiholog

| JackieSue a răspuns:

Ghid turistic in intreaga lume, designer, actrita[smug].

by zu

| naya a răspuns:

Deveniti era corect. Ideal ar fi sa ajung o femeie fericita. din mai multe puncte de vedere. Dar profesional... mi-ar placea sa deschid o afacere, as fi o sefa intelegatoare si aspra atunci cand trebuie.PS: Caut asociati laughing

| Bianca_4346 a răspuns:

Psiholog

| roksyk a răspuns:

Si eu am trecut prin faza cu pshilologul.
Acum vreau sa devin scriitoare si practic deja scriu. Romane.
Desi nu stii niciodata ce te asteap[ta!winking

| roksyk a răspuns:

Si eu am trecut prin faza cu pshilologul.
Acum vreau sa devin scriitoare si practic deja scriu. Romane.
Desi nu stii niciodata ce te asteap[ta ! winking

| fluturas a răspuns:

Io vreau presedinte laughing

| fluturas a răspuns:

Daca candidez ma votezi? ha?

deci caut votatori laughingrolling on the floor

| Jonsdottir a răspuns:

1. pisiholog [ rolling on the floor ] adica psiholog
2.doctor veterinar
3.chirurg tongue

| Farcas a răspuns:

Ghid turistic, psiholog, traducator sau politista laughing

| jane_5414 a răspuns:

Medic

| MonicutZZa a răspuns:

Designer, arhitect, profa de desen sau religie, medic pediatru, cantareatu, am muuuuuuuuulte vise

| Mwhahahaa a răspuns:

Actritza
CantareatSa`=p~
AvOcata`hee hee

Cam atat...hee hee

Tu ce vrei sa devii? happy

| aura_3171 a răspuns:

Vreau sa ajun:docroeita, farmacista, stomatolog, avocata, secretara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dau la Resurse Umane, de la anul
Sau marketing
Mai tarziu as incerca, dupa ceva ani de experienta, consultant finaciar happy
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa dau la ASE si apoi sa devin economist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mic imi doream sa fiu mare, uite-ma mare...(vad numai psihologi pe aici si astea au fost si optiunile altora in trecut in ciuda faptului ca acum nici nu mai ai loc sa te arunci de pe bloc sau iti e frica sa nu aterizezi pe altu)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt destul de mare am 1.80 / 135 kg, cam ce crezi ca sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Pai sunt mare, sunt realizata profesional.
Sunt cea ce mi-am dorit de mic copil.
Pa, pa.

| emima a răspuns:

Poi acum sunt tare micalaughingeu vreau sa ma fac asistenta medicala

| Denny_5002 a răspuns:

Acum vreau cantareata, dar maidemult voiam : medic veterinar, medic pedriatru, judecatoare, invatatoare, profa de desen, actrita...si muuuulte altelebig grin

| lul23 a răspuns:

Profesoara happy

| Zoshii a răspuns:

Nuju sau desinger, acrtitza... daca nu am succes freau sa fiu iubita...big grin

| Zoshii a răspuns:

Cantareata...sau pictorita... dar aleg muzica big grin