| Roby_Miklos_1999 a întrebat:

Chelner sau Hair Stylist?
Si de ce?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stylistul repară stilourilaughing

| Zuupass a răspuns:

Ce iti place tie, eu iti spun asta: intr-o zi prefate ca esti chelner cu niste prieteni si apoi ca esti hair stylist...care iti place aia alegi, dar daca alergi dupa bani, care este mai avantajoasa la aceasta parte

| Kazumy a răspuns:

Depinde ce iti place tie mai mult sau la care te pricepi mai bine.
Cand am avut practica am fost chelnerita si sincer iti zic ca e foarte obositor. Agitatie mare, te invarti de colo-n colo, iar la sfarsitul zilei te dor mainile si picioarele de mori. Dar are si parti bune, pe langa salariu primesti (mai mereu) si bacsis.
Oricum, alege ceea ce-ti place tie, indiferent de ceea ce-ti spun ceilalti.