| QuizMaster a întrebat:

Cine e Justin Bieber? Cel mai creativ raspuns primeste funda...

Răspuns Câştigător
| educatie2021 a răspuns:

Nu stiu...e vreo mutatie genetica a maimutelor care a evoluat prost crescandui mai mult par in cap iar vocea este vreo glanda aparuta din cauza experimentelor fakute pe el...cu siguranta nu e ceva de pe pamant rolling on the floor

11 răspunsuri:
| QuizMaster explică:

Haios...Alte caracterizari? Cel mai nostim ia funditaaa...

| hummer24 a răspuns:

Un poponar

| chibiusa a răspuns:

Mergand pe principiul o poza face cat 1000 de cuvinte...
http://aviationz.com/wp-content/uploads/2011/07/Anders-Behring-Breivik.jpg

| starmaker a răspuns:

Wow concurs de caracterizari Justin Bieber. Nice! Un adolescent american chipes si cantaret.

| Gabriel1 a răspuns:

O hartie igienica?

| gigel68 a răspuns:

Un poponar.

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Justin Bieber este un cantaret pe care nu il consider important, deoarece este foarte naspa.rolling on the floor [ parerea mea]
Nu imi place cum canta si cred ca nu sunt singura.
Unele fete sunt innebunite dupa el, si sustin ca este o "superbitate". Si stiu doar o melodie de a lui."Baby" laughing
Parerea mea aceasta este.happy acum...

| alex951 a răspuns:

Ce zic eu de Justin Bieber? cand ii aud numele imi vine sa-l injur

| Tenisi a răspuns:

Ca tot veni vorba de Justin Biber uite ce am gasit pe acest site :

http://www.rimel.ro/2011/04/clona-lui-justin-bieber.html

Nu prea cred dar poate fi adevarat. Uitati-va!

| JulianaMokebee a răspuns:

Justin Bieber este un cantaret privit de majoritatea fetelor ca pe un inger [?] sau ceva de genu pentru aspectul lui fizic. De altfel, el este doar o papusa manevrata de managerii lui dupa cheful lor. Vocea lui este foarte apropriata vocei feminine, si, dupa parerea mea, fetele il considera asa frumos doar pentru pletele lui. El si Selena Gomez se completeaza unu pe altu in lumina reflectoarelor pentru ca relatia lor a adus atat de multe controverse, deci publicitate. Pe scurt, Justin Bieber este o papusa Barbie [fata] prost realizata [ de unde se explica faptul ca arata si a fata si a baiat -cam gay ] pe cale de disparitie. Trist sad [funda? happybig grin ]

| Oanaşiatăt a răspuns:

Un gay cu putulica de marimea unui carnat.