| Lorenyk a întrebat:

Cine e reprezentant avon (din PLOIESTI) si vrea sa ma inscrie si pe mine ca reprezentant? cine doreste poate sa imi lase un nr de mobil in privat si contactez eu.

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca vrei sa te inscrii si la alte companii da-mi un mesaj cu id-ul tau si vorbim. Unde sunt eu reprezentant la orice comanda peste 100RON ai 30% bonus.

14 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ti-am trimis id-ul meu in privat.Al tau am incercat sa-l bag dar nu merge.Baga-l tu pe al meu si iti dau toate detaliile.

| SweetCandy a răspuns:

Uite eu sunt reprezentanta de o saptama, iti pot oferi cateva informatii si sunt tot din prahovabig grin lasa-mi id-ul tau pe privathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt din ploiesti, dar sunt aproape! te pot ajuta oricand si te pot inscrie in grupa mea! te astep! roxanik_papusik_1992 sau 0761922939

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc oana si daca vrei sa fii repr la avon uite id meu francesca.maria99@yahoo.com,sunt din iasi si sunt lider in avon si sunt ff fericata ca am ales avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot inscrie si eu si te pot ajuta si cu multe informatii in legatura cu aceasta contacteaza-ma la stefaniatatu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai inscris ca reprezentant? Daca nu, te pot ajuta eu. Adauga in lista ta coordonator. avon001 si vb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0726480699 sunt din baicoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Lorenik sau altcineva care doreste sa se inscrie ca reprezentant AVON sa trimita un mail la tyna_avon2010@yahoo.com si va raspund. Sunt din Ploiesti, zona Paltinis happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt andreea si sunt coordonator Avon. Cine doreste sa se inscrie sa lase un mesaj si eu voi raspunde.Multumesc

| avon a răspuns:

Ligia din pl 0730733677

| avon a răspuns:

Din ploiesti 0730733677 da-mi add ta daca vrei ca sunt coordonator si te pot indruma si plus de aceea iti ofer si un premiu in afara d c iti dau ei /ligia 0730733677

| avon a răspuns:

Contacteaza-ma la nr de tel 0730733677

| nikoleta16 a răspuns:

Buna eu sunt lider avon dar nu sunt din ploiesti sunt din iasi