| 27moodarian96 a întrebat:

Cine este elev la liceul de politie/militar sau a fost? cum este acolo, cum se intra, apoi ce-ati urmat, ce teste ati dat ca sa intrati, in ce zone ale tarii[romania] exista liceu de politie si unde militar? multumesc anticipat.raman datoare.
:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| NOC a răspuns:

Liceele de politie s-au desfiintat. Au ramas colegiile militare de la Breaza, Campulung si Alba Iulia.

| eugem35 a răspuns:

Si bucuresti si in primul rand spaga este mare sa te poti inscrie