| LoryM22 a întrebat:

Cine este la Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară "Ion Ionescu de la Brad" Iasi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-l duc pe catelul meu, ca profesor de Medicina Veterinara,laughing ar fi mult mai simpatichee hee. Daca vrei sa cauti persoane care sunt in aceeasi facultate cu tine, cauta pe google denumirea unitatii de invatamant plus cuvinte de gen hi5, myspace, facebook, twitter... etc. sau cauta pe hi5, grupuri sociale ale unor universitati. o sa gasesti ceva, sau da anunt in ziar. sunt o multime de posibilitati. Sper sa iti foloseasca raspunsul. Succes! happy (Daniel, 18 ani, Brasov)

| madutz90 a răspuns:

Eu sunt la medicina veterina in iasi... da-mi id-ul tau printr-un mesaj privat si poate mai vorbim