| razZzEr a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna ce job as putea gasi, avand in vedere ca o sa implinesc in curand 17 ani, iar vara nu vreau sa pierd timpul degeaba. Vorbesc fluent engleza, ma pricep la calculatoare, formatat in general, dar pot invata si mai multe.Imi puteti da niste idei unde m-as putea angaja vara asta?

Răspuns Câştigător
| andreeadag a răspuns:

Poti sa-ti iei un job part-time ca promoter, iar daca stii sa lucrezi la calculator si vorbesti engleza poti gasi si ca secretara, dar mai greu! Pe timpul verii se cauta ospataritele si barmanitele, deci ai putea opta si pentru un astfel de job! Mult succes!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ceaschi a răspuns:

In piata la cartofi, probabil te va ajuta un pic si engleza, dar oricum te va ajuta formatatul calcului

| amstroe a răspuns:

Aici, razZzEr! foloseste-ti abilitatile cu PC-ul, e o munca exclusiv on-line, vei fi dealer de abonamente telefonice pentru o firma din SUA!
http://mstroe.lv7global.com/lv7/home.aspx
bafta!

| razZzEr explică:

Amstroe cum ma pot angaja acolo?