| Aliiinutzatha a întrebat:

Cine stie un metin misto? ajuta-tima

9 răspunsuri:
| ExTaZy a răspuns:

Stiu eu un metin Foaree Mistoo. CU hamachi.se conecteaza foarte usor.doar pana se ia metinu dureaza ceva. pentru detalii: ( add: csexpert2010 ) Poate luati si "GA" happy

| FaruK a răspuns:

Metin2ro daca vrei sa joci mai greu si sa dureze mai mult si metin2fun.ro acolo faci repede lvl mare si o sa il termini mai repedewinking. Tu alegi, depinde cum vrei sa joci mai greu sau mai usor!

| Aliiinutzatha explică:

Cine stie un metin misto? scuze asta voiam sa zic

Răspuns utilizator avertizat
| BabyBugsBunny a răspuns:

Www.metin2united.com e super nu e hamachi ratele mari

| SebiWEEEEEED a răspuns:

Iti zic eu niste metin2 misto sper sati placa ironju2 metin2 fun metin2 tim finalongju2 metin2 united flamekmt2 epicalmt2 metin2 Lcs metin2 style

| SebiWEEEEEED a răspuns:

Metin2 Hammer

| pAuLw0w a răspuns:

Metin2 european e foarte misto! Are king1 etc cresti super usor si bani la fel! Este misto! Situl este: http://emt2.zapto.org/index.php?s=downloads e fara hamachi bafta si sper sa iti placa:D

| Lamulet a răspuns:

Sunt multe metin-uri misto dau mie mi-au placut:

1.metin2 fun
2.metin2 United
3.metin2 Hellyos(cu {y} sau cu {i}normal)
4.metin2 tim
5.metin2 4youars
6.metin2 mania
7.metin2 hammer
8.metin2 GM Mode
9.metin2 Wars
10.metin2 Nike