| andreidin a întrebat:

Credeti ca la scoala de politie de la Campina sunt mai stricti decat cei de la Cluj? aveti vreo informatie in legatura cu asta?

1 răspuns:
| raresandrey a răspuns:

Ce intrebare este asta, disciplina este peste tot aceeasi in sistemul militar, ca sa reusesti si sa poti sa practici aceasta meserie trebuie sa-ti placa disciplina si militaria altfel degeaba incerci numai asa ca stii ca ai un loc de munca asigurat, beneficii si uniforma asigurata.