Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2817571intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
16 Dec
SATI 293.349AFISARI
152.035VIZITE
137.179V. UNICI
8 Septembrie 2010
TNUV intreaba:

Cum aflu o parola de mess?

~~|~~popup_invalid_category~~|~~

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 8 Septembrie 2010 22:10
    Siracuzia a răspuns:
    Nu cred ca este posibilhappy
  • 8 Septembrie 2010 23:34
    mistikk a răspuns:
    Intreaba-l pe cel carauia vrei sa i-o aflii numaia sa poti
  • 8 Septembrie 2010 21:34
    Ana_8420 a răspuns:
    Nu exista. Si chiar daca, in mod dubios, ar exista ceva de downloadat de pe internet ar trebui sa-ti dai seama ca e facut de vreun keylogger care vede tot ce scrii pe tastatura.

In concluzie, tu vei fi cel caruia i s-a spart parola.

Ai grija, o seara placuta!happy
  • 9 Septembrie 2010 09:20
    Cretzule a răspuns:
    Da cu piciorul in unitate pana scrie pe ecran.
  • 8 Septembrie 2010 21:42
    ciocolata_expirata a răspuns:
    1. Faci un site cu interfata ca la Yahoo! unde scrie sa bagi numele si parola, dar faci in asa fel incat sa iti trimita tie parola si ID-ul, nu sa il logheze.
    Si acum pacaleala: Zici ca e un site cu nu stiu ce, spre exemplu muzica, dar cere sa e loghezi la Yahoo! ca sa il vezi. Daca e fraier cade in plasa.laughing Stiu pe unii care au patit-o. laughing
    Dar iti trebuie cunostinte de HTML si e mult de munca, deci mai bine las-o balta. tongue
    2. Dai la "parola uitata" si completezi toate intrebarile, dar pentru asta trebuie sa stii f. bine persoana respectiva, dar majoritatea scriu raspunsuri aiurea, deci e aproape imposibil.

Multi vor spune ca e imposibil, dar exista cateva metode, printre care aste 2 sunt cele mai simple.
    Eu cam scrisai degeaba, securitatea Yahoo!-ului e foarte buna, n-ai sa reusesti, asa ca nu-ti bate capsorul cu de-astea.winking
  • 8 Septembrie 2010 21:35
    OnlyPandah a răspuns:
    Pai, nu potibig grin.Eu cred ca e imposibil.Asta e parerea meabig grin.