| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa invat introducerea in domeniul de marketing?
Ma pasioneaza si doresc sa lucrez in viitor in domeniu, imi poate spune cineva ce pasi sa urmez?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Banuiesc ca sunt cursuri pentru asa ceva si nu doar pentru introducere ci ca sa ajungi la avansati.
Pentru inceput daca vrei doar sa iti faci idee sunt carti din care ai putea invata.
Dar eu zic ca un curs sau mai multe te-ar putea ajuta pe viitor sa profesezi.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sa fi calm să-ți faci treba Bine să-ți respecți programul cam atâta o sa ai emoții la început este normla