| Ioan_Gîfei_1958 a întrebat:

Cum este sa lucrezi la penitenciar, merita salariul pentru ceea ce faci?

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

In general, daca ai contact direct cu detinutii ( adica esti subofiter, fiindca in general ofiterii lucreaza la administrativ si nu au un contact atat de direct cu detinutii cum il are un subofiter, care isi petrece timpul doar langa ei ) este foarte greu ...fiindca nu e tocmai un mediu frumos.
Asta depinde mult si de cat de tare esti tu.
Cauta pe " Cadeti Academia de Politie " la sectiunea " Dupa admitere " si vei afla mai multe detalii sau discuta direct cu un angajat dintr-un penitenciar.