| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi recomandati sa ma pregatesc pentru admiterea la facultatea de teatru?

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Daca ai talent, memorie foarte buna si iti place intr-adevar poti da la Facultatea de teatru si actorie, vei sustine la inceput anumite probe de recitat, ia si pregateste-te intens pentru aceste probe.Bafta multa.

| GreenSky a răspuns:

Sh de asemenea poti sa mergi des la teatru ...iti va ajuta foarte mult sa vezi marii actori si o sa ai multe de invatat de la ei...

| pep a răspuns:

Cu vointa multa, cu seriozitate si temeinicie. Urmaresti toti pasii pe care ti-i cere admiterea la teatru.Pentru siguranta reusitei trebuie sa ai grija sa nu iti scape nici unul.Succes!