| vladutzzz199 a întrebat:

Cum sa ma cresc repede la metin 2, sunt un razboinic de lv22 siam sabie lata +6, paltosa de tigru+4, scut +4, sunt pe corp si la M am vartejul sabiei, am f putina experienta si nu stiu cum sa fac repede sa ma cresc, eu omor numai amzoance, va rog dar sa nu imi spuneti sa ma creasca cineva ca nu vrea nimeni.

51 răspunsuri:
| TheGrooveStreet a răspuns:

Ma joc metin2 de ceva timp, la lvl22 eu cresteam in map2 happy este cel mai bun loc de crescut pentru tine P. S. APUCATE DE CAL, SI FAL ARMAT! Funda?happy

| vladutzzz199 explică:

Pai, calul imi da de la lv 25 in sus eu am lv 22

| piktor a răspuns:

Tu din asta vrei sa faci cariera?
ceva nu e in regula cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Men nu e bine ca tiei facut vartejul m1 vartejul se face al 3 skill prima data faci aura iureshul si apoi vartejul fa-ti tigru si scutul +6 si apoi du-te la salabatici cresti cam 3-4 lvl pe zi cum am zis eu si app la lvl 25 apucate de armat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii eu nu stiu scuzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cresc eu numele meu in joc este byrdmanwar il bagi la prieteni si imi spui sa te cresc am lv 27

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na si ce are daca are la vartej m1 ca am si eu da am gresit ca vroiam la izbituradute la salbatici cresti 5 lvl pe zi am lvl 26 numele meu in joc este alinutzu32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... si eu joc metin2 am lv 41 si la lv tau crseteam la monstri map2 nu la amzoane DAK esti war pe corp primul M trebuia sa fie la AURA SABiei daca inca nu ai lv 30 sau daca ai 30 du-te la femeie batrana si schiba deprinderea apoi te duci la invatori si alegi magie copr apoi faci M la aura
FUnda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 32 cu m1 la aura si ma crec in desert cu aia de 39, 45, 42 si 47
tu crestete la salbatici de votati si la aia de 30 cat. 2 sati pice pretioasa si o vinzi cu 200k

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cresc eu am lvl 71 ma cheama tarlog te cresc ce lvl vrei ca am iteme buna d epe ent cumparate normal big grin tongue
arme:nimfa+7, electromagtetica+5, FMS+7, Rib+8, lata+8 cam astea sunt arme mele
armuribig grinGA+8, dragon+6, otel+9, king, tigru+9, leu+8, mortala+9 cam astea sunt armurile mele
scuturi:solzi+9, leu+8
cercei:cercei cristal+9
coif:de lvl 41 +6
te astept big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeaty hart de crestere poti creste in doua minuta si sa faci lv99 adica game master may sunt hartury de yeang si magye cautale pe net si descarcala bagi contul tau, si day sa te creasca 60 la suta adica ar veny leval50 si may sunt hartury de a yty plussa armura fara bani(osamanca de lv 97)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man du-te in map 2 in partea de jos pe harta este un pod.acolo aduni 4-5 grupe si cerste la suta cam 3-4 puncte >BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e

| alexpr2000 a răspuns:

Mai intai fa-ti platos+a+6 +7 la +4 nu faci nimic fa-ti scut+6, coif+6 si du-te in map2 acolo cresti bine pana la lvl 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca armatu se face la lv 35, du-te in map2 la aia mai marishi acolo cresti bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai hai c aiti zic si eu ceva daca esti lv 22 pe corp poti sa cresti greu si sa cresti la amazoane da strange tu frumusel 60k si fate pe mental si fa-ti corpu rezistent maestru si asa poti sa iei cati salbatici vrei ca te omoara super greu si sa te duci undes multi doar ca nu stiu ce regat esti daca esti pe albastru(ca ala il cunosc eu )du-te langa imha da daca nu nu stiu ala rosu il mai stiu cat de cat du-te langa batran si cresti acolo succes imi dai fundita acum plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca alt mt2 care are rate mai mari si cresti repede eu am un mt2 care intr-o sap am facut lv 126winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami mie contul si te fac lv 80 si iti fac sirus+9 otel+9 pv2000 si batalie +9 si lata+9 scut+9 iti fac king de 80+9si sulite si alte sabi+9

| vlad_5795 a răspuns:

Frate eu joc pe ro, nu exista king pe ro si in plus nu exagerezi, otel +9 syrius+9

| andreicns5 a răspuns:

Am lv 33 ye cresc eu ma cheama dicatarore

| Rill a răspuns:

Zi pe ce esti lupus

| bogdan25_6508 a răspuns:

Te cresc eu daca esti pe metin2 ro te cresc contacteaza-ma pe idi bogdan_boss_smekeru ma cheama in joc chekriu in map2

| bogdan25_6508 a răspuns:

Buna daca esti pe metin2 ro te cresc am lvl 27 ma cheama in joc chekriu si sunt pe convus pe jinno contacteaza-ma pe idiul bogdan_boss_smekeru

| vik46 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa te bagi pe un metin privat eu sunt pe metin2 gx acolo cresti f repede si faci yang usor sau daca vr tot pe metinul asta te-as sfatui sa cresti la salbatici

| SionAlex1997 a răspuns:

Am destula exp in metin 2, eu zic ca ceea ce trebuia sa faci era ca primul M la magii sa fie p aura sabiei, deoarece iti da mult atac, daca ai bani, pentru a face armatul d la 35+, recomandat pana in 40, faci iuresul magia a 2-a, daca nu, si te bazezi p crescutul fara cal, faci vartejul, desii te sfatuiesc sa faci iuresul si sa te apuci d armat, faci scutu +6 si tigru +6 si te duci la salbatici intr-o zona ca multi mobi, sub oras este o zona destul d buna pentru crescut la lvl tau, daca nu ai bani te bagi la farm, meri la pietre d lvl tau si le distrugi pana iti pica aura sabiei/corp/iures/vartej cartea competentei si le vinzi, cumperi alte iteme le vinzi ca mai mult, iti upgradezi itmele si farmezi din ce in ce mai bine, in acel moment eu zic ca vei uita d exp si vei creste mult mai bine, stiu cum e sa nu ai chef sa cresti, dar asta e, gandeste-te cum ai arata la lvl mare, bft!

| wolder a răspuns:

La inceput fa-ti armura de tigru plus 6

| ALEXANDRUPETCUcatalin a răspuns:

Mai Vlad.Eu iti spun ca joc si eu metin si am lvl 30big grin.La lv-ul tau eu ma cresteam in map1 la tigri albi si ursi bruni.Mai mult tigri! Stramgeam 4-5 grupe si omoram cu magii! Mai muream dar ma creste bine!big grinFuntitzda?

| diavolstefan a răspuns:

Fa-ti tigrul +6, scutu+6 si dai reset skiluri la batrana din map 1 si fa m1 aura du-te la salbatici map 2 si sa vezi ca intr-o saptaman faci lv 30. App astia care zic de sirius si king sunt niste tantalai.Pe metin 2 ro nu are nimeni king iar sirius putini au.Si ala care iti zice sai dai contul te minte ca sa ii dai contul si sa til ia.Crede-ma sunt patit laughing

| diavolstefan a răspuns:

Mergi map 2 cu iteme +6 pe tine si cresti.Bft

| mafiayacuza2000 a răspuns:

Ma frate caut in joc daca esti pe aries regatul albastru pe dita mafiotu e lv 43 te creste el ia id meu si te cresc claudiu_bosss95