| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de un virus worm(vierme), daca am anti-virus?

Răspuns Câştigător
| pissicutzzamik a răspuns:

Pai dai scanare. apoi cleanhappy
Ce antivirus ai?

11 răspunsuri:
| ToxiKat a răspuns:

Viermele este un virus foarte periculos ce nu poate fi sters cu ajutorul antivirusului oricat de bun ar fi acesta. Asadar cea mai buna solutie este sa iti formatezi intreg calculatorul(ma refer - toate driver-ele)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am scapat de el :w era doar un virus mic, worm de mess care trimite massuri laughing cu mj gay

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am scapat de el, era un worm care se trimite la toti din lista de Y! M
Massuri in care scria ca MJ e gay

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cum sa formatez compul imi ziceti si mie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aww cred ca l-am luat si eu. descarc antivirusiri. dau instal sh ma scoatesad ce ziceti d asta?sad un sfat pleaseesad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aww crek l-am luat sh eu . descarc antivirusiri . dau instal sh ma scoatesad ce ziceti d asta?sad un sfat pleaseesad

| DonGiovanni a răspuns:

Ba da ista e al dracu rau la dat si la stiri tr sa schimbi windosw sau sal reformatezi

| smartdjs a răspuns:

Folosesti un antivirus bun cu licenta care sa aiba firewal (bitdefender Kaspersky) si sa dai scanare la pc

| clau_5093 a răspuns:

Este foarte periculos virusul asta si sfatul meu este sa dai format la pc.

| Yo_Krisz_1991 a răspuns:

Frate si eu am worm dar nu poti scapa de el decat daca stergi windowsul si il reinstalezi repet il reinstalezi asta e singura metoda ca si eu am avut si am si mi-o mancat din placa video si mai putin de 50% din placa de baza deci reinstaleaza windowsul! nu vreau funda eu vreau doar sa ajut!
Bafta!

| Selena1234 a răspuns:

Eu am bitdefender si merge bine