| Prostu69 a întrebat:

Cum vi se pare filmul amurg?

13 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Prea marfa. iti recomand si cartile. alea sunt mai frumoase decat filmul. le poti imprumuta de la biblioteca. happy cartile twilight au fost primele carti care mi'au placut love struck

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

E super.merita vazut big grin dar un lucru ma enerveaza nu a aparut al 4 lea episod INcacrying

| Kitty a răspuns:

Cartea bate filmu`.

| SameMistake a răspuns:

Foarte frumos, insa cartea este de 10000 de ori mai frumoasa decat filmul:-)

| Deea a răspuns:

Imi place mult. Mie ca mie, dar mama e innebunita dupa el laughing

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Urasc vampiri! Hua!

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Urasc vampiri! Huaaa!

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Urasc vampiri! Huaaa! Si filmu si cartea sunt niste porcari!

| filaret03 a răspuns:

Ce ii ala amurg? aaaaaa te referi la Twilight-Amurg? mie acest film mi se pare destul de fain. Uita-te si la celelalte noi sa vezi ce faine sunt

| ILoveVampires a răspuns:

Minunat:X Cel mai frumos film din lume [ si celelalte de la Twilight is superbe!] M-am indragostit de acest film! M-as putea uita la el de zeci de ori si nu m-as plictisi de el!:X

| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Cel mai tare film din lume si pe care l-am vazut.A fost super fiecare clipa si m-am bucurat de fiecare moment si secventa de film.Ti-l recomand.

| ralucutzzzza a răspuns:

E cel mai tare film. E super!

| ralucutzzzza a răspuns:

E cel mai tare film. E SUPER!