| crisrina a întrebat:

Cum vi se pare Nini?

Răspuns Câştigător
| crystynaradu a răspuns:

Super.

6 răspunsuri:
| PanteraRozz a răspuns:

Serialul il ador love struck

| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Eu adorr serialul Nini. Cum poti sa nu il adori cand ii vezi fata aia atat de gingasa si de vioaie a Florenciei. Doar ea a si regizat serialul. Mi se pare un serial, nu numai pentru adolescenti ci pentru orice persoana. Nu poti acum sa-i interzici cuiva care este mai mare de 18 ani sa nu se uite la serial daca lui ii place. In fine. mie imi place acest serial, si ma uit cu toata placerea la el. Vreau sa iti spun ca nu am mai avut rabdare si m-am uitat la tot serialul pe youtube. Si am inceput s caut informatii despre Florencia Bertotti(Nini) si despre federico amador(Tomas). Si pot sa spun ca am stat cateva zile sa caut. Am cautat pe toate site-urile posibile si stiu aproape tot despre ei. Dupa cum vezi, imi place foarte mult serialul Nini si de actorii care au format o echipa extraordinara si impreuna cu ei ne bucuram de acest serial minunat.

kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare

| UnSimpluGand a răspuns:

Supper tare...love struck

| IrInA9618 a răspuns:

Soooper. ador serialu si toate personajele din el... pacat ca nu mai se da la tv, dar sper ca va reveni :X

| Didii29 a răspuns:

Foarte cool nu pierd nici un episod.Este intr-un fel haios intru`n fel de iubire si in altul de minciuni.Ador si acele melodii dar cel mai mult imi place 4 3 2 1 si tik tak de la Florencia:*

Întrebări similare