| anonim_4396 a întrebat:

Daa merg la profil stiinte sociale ce diploma am dupa? Am inteles ca fara nici o scpecializare.La mate fizica nu ma pricep. M-am gandit la pedagogic sau sanitar. Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Blosssom a răspuns:

Daca chiar vrei diploma du-te in sanitar, dar stiinte sociale sunt cele mai lejere...

| Blosssom a răspuns:

La pedagigic si sanitar ti se dad diploma de specializarewinking

| Andreia1 a răspuns:

Am auzit si eu ca nu'tsi da nici o diploma:-s la stiinte sociale:-s. nici eu nu ma pricep la mate fizica chimie astea asalaughing. La pedagogic dau si eu acolo dupa ce termini liceul iti da dimploma big grin