| Ionut5679 a întrebat:

Dacă ai fimoza te respinge la fisa medicală la pompieri, va rog răspundeți din proprie experiența sau cineva care știe? Mulțumesc mult!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are treabă fimoza cu asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai sanse sa fii respins, fiindca fimoza netrata duce la complicatii, cand ti se umfla cucul si nu mai poti sa mergi, sa stai in picioare de durere, de aceea ce cer anumite analize si consult medical amununtit, ca sa fii perfect sanatos si apt sa fugi la urgente, sa te catari pe scari si caldiri cand este foc, nu sa mergi indoit de spate, ca te doare cucul.
Nu mai spun ca sexul este imposibil de facut in cazul fimozelor de grad 3 si 4
Iata aici bolile care survin din cauza netratarii fimozei:
https://www.medlife.ro/......teaza.html

https://www.doc.ro/sanatate/fimoza-si-parafimoza-tratament-si-complicatii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are treabă nimeni cu fimoza ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai probleme cu așa ceva la controlul medical.