| Ioana24zambestee a întrebat:

Daca am glanda tiroida, mai pot da la scoala de agenti de politie Campina?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ioana draga, toti oamenii de pe pamant au glanda tiroida, asa ne nastem cu ea si in general functioneaza normal si sanatos, fiind un organ pe care il au toti oamenii.

Tu vrei sa spui ca ai o boala endocrina care ti-a declansat un hipertiroidism sau hipotiroidism, samd...dar astea se pot rezolva cu medicatie si hrana extrem de sanataoasa.
Intr-adevar la scoala de Politie si cea militara trebuie sa fii perfect sanatoasa, ca sa treci de vizita medicala si acceptul in acea scoala. Cu o boala autoimuna, nu se poate obtine avizul medical.

| Goete a răspuns:

Aceasta intrebare e legata de Dragoste sau de Sex?
Adica te *** cineva cu asta?
Poti merge linistit(a) la scoala de agenti de politie din Campina, important e sa fii dus(a) cu pluta.
Si tu esti.
Toti avem Glanda Tiroida
Avem si nas
Si urechi
Si daca ai urechi poti "da" la scoala asta. Sa ai minte nu e necesar

| Eireann a răspuns:

E absolut normal sa ai glanda tiroida. Ce problema ai cu ea: hipothyroidism/hyperthyroidism, sindrom hashimoto noduli, cancer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai probleme NU că "ai glanda tiroida" că toți avem. Daca nu ai ceva foarte grav cred că poți, nu ar trebui sa fie o problema.