| andreea964 a întrebat:

Dacă am terminat liceul cu profil turism și alimentatie, specializarea organizator banqueting, si am diplomă de calificare in acest domeniu, la angajare pe postul de ospătar aceasta diplomă ajută la ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Ajuta mai mult daca ai diploma de bac, sa te poata incardra la studii medi, altfel diploma asta de calificare nu stiu daca te ajuta, dar nu strica sa intrebi si la locul de munca. Fara frica, poti intreba frumos pe cineva din conducere. You are a lady, be a lady!
Bafta!