| Maduu200 a întrebat:

Daca m-am angajat undeva mi s-a cerut cazierul, l-am dat si acum vreau sa imi dau demisia de acolo.Pot sa mai iau inca o data cazierul pentru noul loc de munca chiar daca nu am nicio o luna de cand l-am scos

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da, oricum e valabil o perioada limitata, 6 luni!

| TheAce a răspuns:

Cazierul, odata scos, e valabil pentru jumatate de an. poti sa o faci in timpul asta de cate ori vrei, desi sper sa iti gasesti un job stabil in cele din urmahappy.

| MioaraParalescu a răspuns:

Da sigur, ti-o zic din experienta si eu am patit aceeasi chestie laughing

Răspuns utilizator avertizat