| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt admisa la facultatea "Finanţe si Bănci", unde ma pot angaja? Ce specializare o sa am?

1 răspuns:
| PussicatDolls a răspuns:

După cum îi spune și numele, te poți angaja în domeniul băncilor, lucrezi cu bani. Poți ocupa post într-o bancă, poți fi manager la o firmă,director,contabil, economist, economist șef, ai multe oportunități, important e să faci bine ceea ce faci. Te mai poți interesa și pe internet. Munca este multă, mai ales cea intelectuală, dar eu zic că merită efortul, o să ai o foarte mare satisfacție pe viitor.Multă baftă!