| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt admisa la universitatea din Craiova, "Ingineria produselor alimentare" profilul "Controlul si expertiza produselor alimentare", ce specializare o sa am si unde ma pot angaja?

3 răspunsuri:
| xunshu a răspuns:

Buna.Cu specializarea Controlul si expertiza produselor alimentare si finalizat cu cel putin masterat poti sa devii Inspector OPC.

| dragosh6 a răspuns:

Interesanta alegere, sora mea a terminat faculta asta si a avut ceva optiuni de angajare. Nu iti pot da multe detalii, dar daca vrei sa ma interesez si sa iti spun mai multe ma poti contacta pe facebook:
http://facebook.com/dragoshyk

| anonim_4396 explică (pentru dragosh6):

O poti intreba?! Poti sa-mi zici orice in legatura cu asta. Orice detaliu este binevenit :*