| 123gabialexandra a întrebat:

Dacă termini facultatea de inginerie a construcțiilor de mașini, unde te poți angaja? (Având in vedere ca ești și fata)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In Spania la capsuni.

| christine99 a răspuns:

Ceea ce conteaza e sa stii foarte bine meserie si sa fii o persoana agreabila, placuta si nu o sa ai probleme mari cu asta. Te poti angajaza la interprinderile care produc piese de masini sau le asambleaza. Daca pornesti cu mentalitatea "sunt fata deci nu o sa reusesc" mai bine nu te baga, ca va trebui sa-ti dovedesti valoarea in fata barbatilor din domeniu si nu o sa reusesti cand nu crezi in tine si in abilitatile tale cu adevarat.