| UnNecunoscut97 a întrebat:

Daca un om vrea sa fie mai dur ca personalitate si nu poate asa pur si simplu ce sa faca?

Răspuns Câştigător
| Rauldor a răspuns:

Poate să adopte o atitudine, un comportament, gesturi prin care lumea să îl perceapă mai "dur".Dar care ar fi scopul.Probabil te referi la dezvoltarea unei personalităţi mai hotărâte.Depinde câţi ani ai, şi cât timp ai la dispoziţie.Ai putea să mergi la nişte ore de dezvoltare personală, unde te învaţă cum să ai o atitudine mai hotărâtă, cum să vorbeşti şi să te comporţi hotărât în societate.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic, ce sa faca. Daca nu poti sa iti schimbi personalitatea nu poti si asta e

| neutrino a răspuns:

Se cultiva.

| Moddi a răspuns:

Sa nu mai incerce!
Nu e frumos sa fi dur, trebuie sa fi calm, e ok sa fie normal! nu trebuie sa fi dur!

| TiniS a răspuns:

Nu cred ca poti face nimic.E destul de greu sa-ti schimbi personalitatea, mai bine ramai tu