| AnonimDedicat a întrebat:

Daca vreau sa ma axez pe programare dupa ce as termina facultatea pe ce profil trebuie sa ma duc dintre urmatoarele care sunt la Suceava? Vi le enumar:

-Calculatoare şi tehnologia informaţiei

-Inginerie electronică, telecomunicaţii și tehnologii informaționale

-Inginerie electrică

-Inginerie energetică

-Ingineria sistemelor

-Ingineria autovehiculelor

-Științe inginerești aplicate

Daca aveti idee, va pricepeti va rog mult sa ma ajutati, cea mai apropiata facultate de mine ar fi Suceava si chiar nu stiu ce sa aleg daca vreau sa ma axez pe partea de programare.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e destul de clar că prima?

| Wr3nch a răspuns:

E ca o ghicitoare cu raspuns in ghicitoare.

-Calculatoare şi tehnologia informaţiei

| mODIN a răspuns:

Una din primele doua