| troublemakergirl a întrebat:

Dau funda! Vreau sa imi fac un CV si nu stiu ce sa scriu la Hobby-uri astfel incat sa nu fie ceva banal gen: muzica, calatorii, dar sa fie si reale. Mie imi place sa citesc carti de psihologie si de autodezvoltare si cred ca asta m-ar ajuta la obtinerea job-ului daca o introduc in CV, dar nu stiu cum sa formulez. Poate cineva sa ma ajute sa formulez? Aa, si ma gandeam sa mai scriu si de limbi straine.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa scrii lectura, chiar indicand domeniile si studiul limbilor straine. De altfel in CV trebuie sa scrii limbile straine cunoscute si masura in care le cunosti - citit, scris, vorbit.