| Lelo3 a întrebat:

De câți jucatori ai nevoie ca sa iti incepi singur sa iti faci un club de fotbal la doar 10 ani?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De cati prieteni sau vecini ai, poti sa-i aduni pe toti, ca la 10 anisori poti sa faci ce vrei si sa te joci cu cine ai chef, inclusiv cu fetite.

| sierra1 a răspuns:

Adună-i pe toți ce de-o vârstă cu tine - din bloc și din vecini apoi decideți: noi suntem clubul fotbaliștilor de la scara... Și gata

| ReddY25 a răspuns:

Stai parcat ba

| DeMicUnCălător a răspuns:

De nimeni. Iți poți face un club imens de fotabal in care tu să fi singurul membru!?

| bustamante a răspuns:

Să înțeleg că tu ai zece ani? Ai nevoie de douăzeci și două de persoane să poți începe un club, plus rezervele și alți oameni ce se ocupă cu alte lucruri, organizare, curățenie, programare, deplasare. Interesantă întrebarea ta dâcă ai doar zece ani.