| MrBrioshell a întrebat:

De ce nu ma lasa sa intru pe metin2fun daca fac un cont oricand sau alt cont imi zice nume sau parola gresita am bagat si 123456789 123456789 dar nu merge dau funde plzzzzzzzzzzzz

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un coleg si iar asa i s-a intamplat vb cu GM-ul el iti va zice ce are. Sper sa iti fiu de ajutor. Funda?

| Madaliinaaa a răspuns:

Daca ai primit ban?sad

| Madaliinaaa a răspuns:

Daca ai primit ban?sadVorbeste cu GM-ul si spune-i ce se intampla cu kontul tau:! Sper ca te-am ajutat:*

| 1oarecare a răspuns:

Si eu am patit asta si nu am recuperat contul meu de lv 70, mi-a aparut o zi intreaga ca este eroare la conectarea de la server. A doua zi imi spune ca numele sau parola sunt gresite.Pe site-ul www.metin2fun.ro sau. com nu pot sa mai recuperez parola.Am facut altul si acum am lv 73. Sper ca te-am ajutat!

| GumaCuMentol a răspuns:

Poate ai luat ban pe IP si de aceea nu poti sa iti faci un alt cont sper ca ti-am fost d foloswinking