| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

De curand pisica mea a inceput sa se urce in copac iar dupa sare pe un stalp, iar de acolo poate sa mi-o fure oricine este un pic mai inalt. Nu de alta, dar tiganii mi-au mai furat 2 pisici tot asasad
Daca ii tai varfurile unghiilor va mai putea sa se catere in copac?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Va putea dar mai greu.Ai grija sa nu o ranesti

9 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Tu vorbesti serios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eu iti scot dintii tu mai poti sa mananci?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică:

*moment de seriozitate* pe bune, am fost foarte trist.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Asa i-au furat sacalii unui prieten albastru de rusiastraight face.era pisica de concurs.o data i-a dat drumul din casa si a fost ciordita.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru SergiuBoss11):

sad La dracu! Hai sa completam ceva, ca tot s-a lasat seara...

| JustaLittle a răspuns:

Ca sa nu se mai urce ai putea sa pui pe scoarta copacului tabla de jur imprejur, nu se va putea urca si nu va trebui sa ii tai ghiarele

| anaaandr17 a răspuns:

Nu,risti sa se accidenteze.