| anonim_4396 a întrebat:

De unde stiti atatea lucruri despre vedete?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

De la paparazzi care ne ofera materiale mai mult sau mai putin adevarate.

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Mass-media.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ne uitam la televizor, citim pe internet, cumparam reviste, ziare, tabloide etc. Dar internetul ofera cele mai multe informatii...

eileen
| eileen a răspuns:

Google...reviste..TV

| beba a răspuns:

Internetul a devenit cea mai bogata sursa de informatii, gasesti vrute si nevrutehappy
Daca doresti sa te distrezi mai poti accesa si youtube, unde poti urmari diverse filmulete din mai toate domeniile.De exemplu, am urmarit cu gura cascata cea mai tare femeie care mi-a fost dat sa vad vreodata:Nikitahee heeAcest dinozaur ma lasa fara replica de fiecare data cand mai citesc cate o stire, in presa onlinehappyNici nu stiu de ce apare sincer ca ea nu face nimic deosebit doar injura in fata camerelorhee hee
Cred ca multi au renuntat sa mai cumpere ziare si cum suntem cam toata ziua la job, nu putem nici sa ne uitam asa de mult la Tv.deci Internetul e sursa noastra zilnica de informare.

auran
| auran a răspuns:

Net, tv, mass-media

| alexzender a răspuns:

Cum sa nu stii. In ziua de azi afli fara sa vrei ce se intampla in lumea mondena.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reviste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urmarim emisiuni..citim diferite articole si reviste..ne informam de pe net..si din mass`media
tongue