| anonim_4396 a întrebat:

Deci, vreau sa devin veterinar si nu stiu ce carti ar trebui sa citesc pentru inceput, deocamdata sunt in clasa a VII-a dar vreau sa citesc niste carti sa-mi fac o parere despre ce va trebui sa invat.

Va rog spuneti-mi si mie niste titluri de carti care ar trebui sa le citesc sau dati-mi niste linkuri sa le pot citi online.
Spuneti-mi si mie unde as putea sa citesc si eu online carti despre animale. etc...

Funda cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Okami23 a răspuns:

Pana in clasa a 12-a mai ai mult
citeste niste atlase zoologice, invata bio si chimia la scoala.
http://www.cartiaz.ro/index.php?option=cat&id=15&pag=1