| Xulescu006 a întrebat:

Doresc exemple de profile din licee.e adevarat ca la mate-info ai mai multe oportunitati ca la filologie?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e adevarat ca la mate info ai multe oporturinitati, practic de acolo poti merge cam la orice facultate. de la filologie e f f f greu sa mergi mai departe la o facultate tehnica unde se face matematica si fizica

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi TOATE profilele/specializările liceale în Anexa 1 de la linkul :
subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Legislatie/Ordin_4800-31-08-2010.zip

Toate cele bune.