| Pisik a întrebat:

E cineva student la Administratie Publica? Ce parere aveti despre facultatea asta?

2 răspunsuri:
| madalina_8123 a răspuns:

Deocamdata domeniul administrativ stagneaza. Nu prea se mai fac angajari, mai mult datorita crizei in aceasta perioada. Dar, cu sau fara criza, inca se intra in sistem pe pile si relatii si mai putin pe competenta. Mai degraba fa dreptul. Poti activa ca si functionar public si daca termini dreptul (mai ales) si, cine stie, poate facand facultatea asta iti schimbi putin si orientarea, desi si dreptul presupune multa munca pentru a putea activa in domeniu. Mult succes!

| zuzi a răspuns:

Am o prietena care este acolo si este ok