| Hoca_Raul_2000 a întrebat:

Este adevarat ca daca termini facultatea de Istorie poti lucra in domeniul SRI?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Este o aberatie.
In primul rand ai nevoie de facultate tehnica, justitie nu istorie. Au propriile lor moduri de evaluare, dar facultatea ta trebuie sa aiba ceva legatura cu SRI

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sa faci cu ea? Sa-l spionezi pe Stefan cel Mare?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este adevarat!
Cu facultatea de istorie ajungi profesor de istorie si eventual, soarece de birou, printr-un muzeu istoric.

| Iote a răspuns:

Nu.

| Adi88 a răspuns:

Nu este adevarat. Toti putem lucra in SRI daca trecem de testarea lor.