| Malvina24 a întrebat:

Este buna Facultatea de Psihologie din Craiova? Sunt mai multe facultati sau e doar una singura?(ca nu as vrea la S.H.) si m-ar interesa sa fie cursuri la zi. Se poate intra la buget? Cum e admiterea:examen, media de la bacalaureat, media anilor de liceu? Eu as dori daca se poate sa intru la buget si m-ar interesa sa stiu mai multe despre facultatea aceasta dar sa fie neaparat in Craiova si sa nu fie S.H. mai este alta? Astept cat mai multe informatii...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt mai multe facultati normabig grinbig grinbig grin:tonguetongue:p