| Maney a întrebat:

Este grea matematica si fizica la Facultatea de Electronica, Telecomunicatii şi Tehnologii Informationale Timisoara? Am uzit ca in primul an sunt destul de grele si dupa nu chiar...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea ta conține și răspunsul

| mihai69 a răspuns:

Acum, depinde de fiecare. Pentru unii e grea şi tabla înmulțirii...
Eu am făcut acum un secol Electronica la Bucureşti. Şi în ciuda faptului că nu eram un geniu matematic, am reuşit să trec deşi profii pe care i-am avut erau spaima tuturor studenților de atunci.
Nu mi s-a părut uşor, dar nici imposibil dacă munceşti serios şi eficient.

| alex495 a răspuns:

Ma crezi sau nu, dar in primul an faci la toate absolut aceleasi materii. Engl, analiz mat, informatica etc. Din al doilea depinde pe ce te bagi