| Maduu200 a întrebat:

Eu am lucrat intr-un hipermarket foarte cunoscut si mi-am dat demisia. Daca ma vreau sa lucrez in celalalt hipermarket cu acelasi nume din acelasi oras se poate?
Stiti cazuri?
Dau funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e vorba de aceeasi firma imi vine greu sa cred ca te mai angajeaza dupa ce ai demisionat

| e1xtz a răspuns:

Daca este acelasi ''brand'', cu siguranta esti in baza lor de date ca fost angajat, cu tot cu informatiile pana la terminarea contractului cu ei.Depinde de conditiile in care te-ai despartit de ei, in general au o politica clara.dar poti incerca, mai mult decat sa nu te accepte nu poate sa se intample

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Incearca sa vezi daca te mai primesc. Aici depinde foarte mult de politica firmei.Nu ai ce pierde dar conteaza si din ce cauza ai plecat. happy Succes happy

| Ciurlica_Cretu_Irina_1997 a răspuns:

Nu trebuie sa iti bati capul cu asta. E alegerea ta. Nu dai in cap la nimeni deci, daca vrei, poti sa te angajezi linsitita unde vrei tu. Nu uita: e decizia ta!