| Morariu_Raul_1999 a întrebat:

Eu am un contrac incheat cu o firma (fac scolarizare la ei in companie pt o meserie frumoasa "operator CNC ")dar am de gand sa ma angajez la o alta firma care se ocupa cu sondaje de opinie care o practic pe timpul wikeend-ului dar nu vreau sa imi dau demisia la cealalta, vreu sa lucrez in sincron… Oare se poate? Doresc sfaturi utile si adevarate! Va multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca in contractul cu prima firma nu ai interdictia de a te angaja la alta firma si poti lucra la ambele te poti angaja si la a doua firma, o sa fie cu timp partial.