| anonim_4396 a întrebat:

Eu fac muzica si, totusi, as vrea sa devin actor... ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Daca ai timp ar trebui sa incerci sa faci si una si alta.big grin

6 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Daca te consideri si talentat, du-te la emisiunea " In al 9-lea Cer " la ACASA TV. Daca ai talent si noroc poti fi distribuit intr-un film. Si daca ai un actor preferat ai ocazia sa-l intalnesti acolo. Daca nu, pregateste-te si da la ATF. Mult succes!

carla
| carla a răspuns:

Incearca pe amandoua...si vezi care ti se potriveste si pentru care ai mai mult talent.

| Bishop a răspuns:

eu zic sa faci mai bine ce iti placewinking

| muzica a răspuns:

Eu as alega actoriahappy in muzica nu cred ca o sa rezisti in timp (la 40-50 de ani), in schimb, in celalalt domeniu ai putea face progrese si pe mai tarziutongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu fac desen si as vrea sa devin actor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ar trebui sa le faci pe amandoua. Poti fii actor si poti compune cantece pentru filmele in care o sa joci...Sau poti sa joci in piese de tatru in care se canta