| sokeging a întrebat:

Eu vreau sa urmez facultatea de film din Seul,Corea de Sud,insa nu am gasit posibilitatea de-a se realiza acest lucru,insa cu porgrame de studiu in afara,Edmundo,Universalio,etc,am sansa sa studiez in Anglia la facultatea de film, ma intrebam daca exista sansa ca de acolo sa fac un transfer in Seoul pe urma?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sanse minime spre nule sa poti primi un asemenea raspuns aici, ideal ar fi sa suni la facultatea aceea din Anglia si sa pui intrebarea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesti "tarile asiatice"? happy, cultura, traditiile...

Eu inca din clasa a 4-a eram indragostita de "meleagurile asiatice"!
Si a trecut ceva timp de atunci...iar dragostea a ramas! happy
Coreea de Sud e una din destinatiile pe care as vrea ca macar o data in viata sa o strabat&descopar!

Iti doresc ca visul sa ti se indeplineasca!