| zaza675 a întrebat:

Facultate de constructii sau cea de informatica?
Care-ar fi mai buna? Buna in sensul ca ti-ar putea oferi ceva mai mult pe viitor.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Din cate vezi, tehnologia evolueaza, deci ti-as recomanda informatica. Sunt foarte multe locuri de munca si foarte bine platite.

5 răspunsuri:
| Nostradamuss a răspuns:

Informatica e mai bine platita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aș alege Informatică.

| kyliejenner a răspuns:

Conteaza spre care din ele ai inclinatie mai multa. Banii se pot face de oriunde trebuie doar sa iti placa.

| zaza675 explică (pentru kyliejenner):

Pai mie mi-ar placea la constructii, dar nu-s atat de sigur pe viitor...

| justadream94 a răspuns:

Recomand informatica..sanse mari de angajare daca te tii de treaba.dar trebuie sa iti si placa.