| mariaionuta a întrebat:

Fete la Academia Navala. vi se pare foarte greu sau imposibil? Ai sanse ca fata sa iti gasesti loc de munca?

1 răspuns:
| DanielaDanilisin a răspuns:

In secolul 21 fetele pot practica aceleasi meserii ca baietii, nu exista diferente intre genuri.Da, cu siguranta este greu dar nu e imposibil, totul se poate realiza cu vointa.Apropo...ai grija la greselile de ortografie:propozitiile incep cu majuscula si"ai sanse..." corect se spune"sunt sanse sau am sanse"nu poti sa te referi la persoana a doua singular. Sper ca ti-am fost de ajutor.