| jjjiii a întrebat:

Fundaaa.tongue...Vreau sa imi deschid un atelier electricitate si tinichigerie auto...ce ziceti daca o sa lucrez bine o sa fac 2000 lei/lunna?

1 răspuns:
| aLeXsNs a răspuns:

Depinde in ce loc o sa-l deschizi dar daca o sa lucrezi bine si mai putin scump mai putin decat cei lalti o sa ai mai multi clienti. Si o sa faci bani. Dar fa ceva si la mecanica. O sa faci mai multi baniwinking Nu uita de zona in care il deschizi ( dar gaseste pe cineva care le are cu mechanica e ce-l mai bine )! funda?