| SaseCai a întrebat:

*fundita* Heiu, imi explica si mie cineva ce se face dupa ce aplici sa fi reprez avon? adica, am completat formularul online. Ce se intampla dupa, ca am prim notificarea pe email? Si cum se comanda? Si la login acolo, cica,, Numar reprezentant", sau ceva in genul. Ce numar? :O
Intreb fiindca pe site-ul lor nu explica, sau n-am vazut eu.

Răspuns Câştigător
| alice_6048 a răspuns:

De obicei stiu ca te contacteaza un reprezentant avon si acolo stabiliti detaliile. Tot el te ajuta sa obti si numarul de reprezentant

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| αℓℓу a răspuns:

Pai...
ia id`ul unei fete care lucreaza la avon si se ocupa sa gaseasca reprezentanti si sa dea comenzi : vasilescu_lavinia
ii dai add si o intrebi ce vrei desspre avon. big grin

| Ela_2196 a răspuns:

Iti pot explica eu. Pentru mai multe detalii intra pe id meu: dulceatz_ta si te inscriu chiar eu happy

| Ela_2196 a răspuns:

LiderAvon, daca fata nu e din oras cu tine, ce faci? ii trimiti premiul prin fan curier ca sa platesti drumul mai mult decat produsul? laughing omg... ce oameni... auzi la ea laughing cica "spre deosebire de altii care nu ofera nimic" laughing