| Cocolinabubulina a întrebat:

Hei,as dori un raspuns rapid daca se poate,defapt am nevoie de o parere, un sfat ...deci am dat un test la matematica si aveam caietele de mate sub test asa ca domnul profesor a crezut ca am copiat si vrea sa imi puna nota 1, ceea ce nu e adevarat nu an copiat la test pentru ca stiam deja. Intrebarea este daca as putea sa fac contestatie si daca da ...chiar e o idee buna? funda big grin

2 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu profu, si daca tot nu te crede spune-le parintilor

| unprietenaproape a răspuns:

Spune i sa ti de a sa faci acele exercitii la tabla